Prosinec 2016

(Silvestrovské) vtípky k pohádce Pravý rytíř

30. prosince 2016 v 18:05 | Dincie |  Vtípky
Ahojky! :-) Ani nevím proč, ale začalo mě hrozně bavit tvoření bublin k různým obrázkům. :-D A proč ne tedy i k nové vánoční pohádce Pravý rytíř? Můj názor na tuto pohádku znáte, psala jsem, že se mi líbila, což ale ovšem neznamená, že bych si z ní trošičku nemohla vystřelit...v dobrém. :-) Zkrátka: berme alespoň o Vánocích a na silvestra život trošku s nadhledem. ;-) :-D :-)

Při této příležitosti bych vám všem chtěla moc popřát co nejlepší a nejúspěšnější vstup do Nového i nového roku, co nejvíce důvodů k úsměvu, radosti i spokojenosti a pro jistotu ještě i kupu štěstí a zdraví, aby bylo z čeho zase těch 365 dní čerpat! ;-) ;-) :-)

Zdrojem všech obrázků je Česká televize, text pochopitelně můj vlastní. Doufám, že se vám budou líbit a v tom nejideálnějším případě se třeba i u nějakého pousmějete nebo pobavíte...když je zítra ten silvestr...;-) :-D :-DVánoční pohádky - Pravý rytíř

29. prosince 2016 v 22:06 | Dincie |  Filmové recenze
Krásný večer! :-D Neodolala jsem a rozhodla jsem se pokračovat v psaní dalších recenzí na letošní vánoční pohádky. Chtěla bych je v průběhu tak nějak sepsat všechny a možná i nějaké to menší ohlédnutí za pohádkami minulých let, ale uvidíme. :-) Ty letošní mě každopádně láká shrnout následovně: Slíbená princezna mě donutila ke slibu, že již nikdy více…! Zázračný nos bohužel nic zázračného nepředvedl a Pravý rytíř zařídil konečně pro letošek tu pravou pohádku! :-) :-D :-)


PRAVÝ RYTÍŘ

Vánoční pohádky - Slíbená princezna

26. prosince 2016 v 22:40 | Dincie |  Filmové recenze
Nepřestává mě fascinovat, že se každý rok zákonitě musí, prostě musí, objevit nějaká ta nová pohádka, která jednoho rozzuří natolik, že má potřebu to více rozebrat. :-D Minulý rok mi působivě obrátil žaludek Svatojánský věneček - letos jsem se bála, že by něco podobného mohlo nastat u Slíbené princezny. :-x Už podle ukázek, rozhovorů a prvních anotací jsem pojala menší nedůvěru…, ale pořád jsem doufala, že to třeba nebude tak hrozné, že se jenom zase budou snažit o co nejatraktivnější pohádku "mimo běžný proud", která se ale ve výsledku třeba ukáže jako zajímavá (nebo alespoň zábavná…) a že se přece nedá dát na první dojem z ukázek…

Ach, já byla naivní! :-D

SLÍBENÁ PRINCEZNA


Vážím si Vaší návštěvy! Ať už jste odkudkoliv...! ;-) :-D ;-)

Flag Counter