Leden 2015

Můj osobní pomocník při učení...

1. ledna 2015 v 16:37 | Dincie |  Moje názory a zážitky
Ahojky! :-) Taky jsem vám už dlouho nepověděla, jak se mi daří na VŠ. :-) Jedním slovem - báječně. :-D (Musím to zaklepat.) Troufám si tvrdit, že máme suprový kolektiv, je nás tam jenom 14, tak už se celkem dobře známe a taky ta škola mě moc baví. Je to přesně to, co jsem chtěla dělat a už se nemůžu dočkat, až budu moct působit i v praxi! Sice budu studovat docela dlouho a čeká mě ještě pěkně trnitá cesta, ale i tak se těším! :-)

Domů podle příznivosti situace jezdím ráda (na koleji je mizerná postel a je dost těžké sladit dohromady potřeby tří lidí, takže se v naprosté většině vůbec nevyspím), ale rovněž jezdím ráda i na kolej, když mě doma něco naštve a navíc je Olomouc nejkrásnější město, co znám...:-D Řekla bych, že pendluju hezky a je to naprosto vyvážený stav věcí, což mě činí šťastnou. :-)

Nádherný Nový i nový rok všem!

1. ledna 2015 v 15:46 | Dincie |  Moje názory a zážitky
Ahojky! :-D Už tak dlouho jsem zde nic nenapsala, nedala o sobě nic vědět...:-(, ale přesto mi to připadá jako chvíle, kdy jsem Vám přála krásný rok 2014. :-) No - a ten už je za námi. Nenávratně. Vždycky si ke konci roku vzpomenu na svého bývalého spolužáka, který prohlásil, že slavit Silvestr je blbost, protože konec roku by se měl spíše oplakávat, než oslavovat...Asi záleží, jaký ten rok byl a jakou má člověk momentálně náladu. ;-) :-D Jaký na to máte názor vy?


Vážím si Vaší návštěvy! Ať už jste odkudkoliv...! ;-) :-D ;-)

Flag Counter