Srpen 2014

Diplomy za hádání 23.

24. srpna 2014 v 16:01 | Dincie |  Hádejte copak to je???
Ahoj! :D Slíbené diplomy pro úspěšné hádače jsou tady! :-) Jsem ráda, že jste se zapojili a doufám, že se vám budou "ceny", v podobě klikačky a diplomku, líbit. ;-) Někteří z vás už jsou zkušenými sběrači, jiní tím dnešním třeba otevřou svou sbírku. ;-) :-D :-) Mimochodem, pokud by vás náhodou zajímalo, jak vypadaly a jak se měnily ceny v průběhu celého projektu - soutěže "Hádejte copak to je???" (2009 - 2014), pak máte tu možnost na ně nahlédnout zde. ;-) Mějte se moc krásně, tímto vám představuji :

Vyhodnocení hádání 23.

22. srpna 2014 v 0:07 | Dincie |  Hádejte copak to je???
Ahoj! :-) Tak jsem se konečně odhodlala k vyhodnocení už 23. hádání a hned i vyrobila diplomky a k nim sladěné klikačky, protože máme docela dost vítězů. ;-) Jste alespoň trochu napjatí? :-D Na diplomky nechám přímo samostatný článek (hádám, že tento měsíc mám asi nejvíce článků za celý rok 2014..., ale to bych asi jinak ani nebyla já...:-D) a proložím to klikajdama. Vítězům moc gratuluji a děkuju všem, kteří si zkusili zahádat a snad se tak i trochu odreagovali. :-) Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-)

Stíny dlouhých chvil

21. srpna 2014 v 10:16 | Dincie |  Básničky
Ahoj! :-) Tak mě chytila zase po delší době včera trochu poeticko-depková nálada, z níž většinou vzdejde nějaká ta rýmovánka. :-D Tahle se mi docela i líbila, tak vám ji zde předkládám k menšímu zpestření. ;-) Ještě musím zmínit k předchozímu článku, že jsem už viděla Mnoho povyku pro nic ve filmové podobě a celkem se mi to líbilo. ;-) (Ačkoliv jsem si potvrdila, že divadlo je divadlo.:-D) Jinak...co se týče mé depkové nálady, více-méně mě už přešla. :-)
Posunula jsem se totiž se svým psaným dílem na 610. stránku, což je pro mě pořád neuvěřitelné. :-) Pomalu už se blížím ke konci, ale na to, že už to píšu 4 roky je to dost pomalé tempo...:-D Mějte se krásně, tvořte a užívejte si plně zbytku prázdnin, ahoj! :-D ;-) ;-)

Dokonalý Shakespeare

18. srpna 2014 v 16:32 | Dincie |  Moje názory a zážitky
Ahojky! :-) Léto je v plném proudu, nevyhnutelně se blíží už dokonce k závěru a tak se s vámi musím alespoň občas podělit o výjimečné momenty, které v něm nastaly. :-D Předně o úžasného Shakespeara. :-D Už v minulém článku jsem vám to slibovala, takže nevidím důvod, proč to ještě napínat. A musím hned v úvodu za tento jedinečný zážitek poděkovat své dobrosrdečné tetě, která mi ho i letos umožnila. ;-) Děkuju, moc si toho vážím! :-) Sedět ve VIP zóně, ve druhé řadě, to už je více, než luxus. :-) A osobně bych to letošní představení zařadila mezi nejlepší, která jsem měla to štěstí vidět. :-) Mnoho povyku pro nic, lehká komedie, která umí vtáhnout a jednoduše člověka baví. Dokonce se mi to líbilo tak, že jsem si ji stáhla ve filmové podobě s Emmou Thompson, ale ještě jsem se na to nekoukala (Once zabralo dost času...:-D), zatím. Každopádně živé představení je v 98% nepřekonatelné a o Shakespearovi to platí taktéž. :-D Dokonce i Václav Jílek, obsazený do jedné z hlavních rolí, mě příjemně překvapil, protože postrádal svou typickou prkennost, na jakou jsem byla od něj z filmu zvyklá (hlavně v "Ach, ty vraždy!").

Komnata nejvyšší potřeby

17. srpna 2014 v 0:45 | Dincie |  Laye, které už na blogu byly
Ahojky! :-) Už hodně dlouhou dobu vám slibuju, že změním design mého hlavního blogu. ;-) Jak jsem se tak dívala, Lesní víluška zde vydržela skoro rok, což je až příliš na to, že se mělo jednat o pouze "prozatimní" řešení..! :-D Ale co už. :-D Měla jsem ji ráda a byla proto také historicky prvním layem, který se dočkal comebacku...no, možná, že i posledním. Jenomže to člověk nikdy neví, že? :-) Nicméně přejdu už k tomu hlavnímu, tedy k novému layi, jenž jsem Potterovsky pojmenovala Komnata nejvyšší potřeby. :-) Ještě jsem uvažovala nad "Azylem pro čarodějku", ale nakonec mi přišlo, že ten aktuální je více vystihující...a bloček si ho zaslouží ke svým šestým narozeninám, které v červnu oslavil.
Je neskutečné, jak ten čas letí, člověk ani nestíhá sledovat všechna ta výročí, která se pořád kolem kupí. :-D Samotnou mě někdy překvapí fakt, že jsem toho pořád ještě nenechala a nevzdala to. :-) Pravda, má aktivita na blogu je občas silně pod 5%, ale i přesto blog pořád ještě relativně jede a drží se zhruba při životě...:-D :-D :-D Snad to tak bude i dál v nové etapě. Když už jsme u novinek, napíšu vám v dalším článku o mých letošních letních Shakespearovských slavnostech! ;-) ;-) :-)

Jak se líbí nový lay vám? Více, či méně, než Lesní víluška??? :-D

Moje letní láska...v 66 epizodách

8. srpna 2014 v 18:40 | Dincie |  Moje názory a zážitky
Ahoj! :-D Dlouho jsem se s vámi nepodělila o své zážitky a aktuální záliby, mezi které musím nově započítat jeden úžasný a známý seriál, jenž se náhodně shoduje i s tématem týdne. :-) Kouzelná, pohádková země v Once upon a time je ale tak trochu "jiná liga". :-D Rozhodně jiná, než by se mohlo zdát, nebo než by se od kouzelné země obecně očekávalo. :-D Kdybych měla tento seriál vystihnout jedním slovem, bylo by to velmi těžké, ale nejspíše bych zvolila : "nápaditý". :-)

Chystala jsem se ho prověřit už delší čas, neboť mi ho doporučila moje nejlepší kamarádka, ale vzhledem k povinnostem, kterým jsem musela tento rok čelit, docházelo k dalšímu a dalšímu odkládání na později. Své sehrál i fakt, že nadabovaná (slovensky) je jen první řada. :-( Naštěstí jsou tady prázdniny. :-) Prázdniny, to je čas na cokoliv a tedy i na testování nových závislostí. :-D A pochopitelně jsem se na "onceniu" závislou stala poměrně rychle. :-D


Vážím si Vaší návštěvy! Ať už jste odkudkoliv...! ;-) :-D ;-)

Flag Counter