Září 2013

Soutěž blog.cz - Mé setkání s literární postavou...

18. září 2013 v 19:08 | Dincie |  Jednorázové povídky
Ahoj! :-) Tak jsem se rozhodla zúčastnit i já právě probíhající literární soutěže na blog.cz. :-D Nemohla jsem odolat a nezkusit to...:-D :-D :-DNávštěva z knihy

Počet znaků : 1793


Lesní víluška se vrací!

18. září 2013 v 19:02 | Dincie |  Laye, které už na blogu byly
Ahoj! :-) Přestože jsem měla Alenku moc ráda a oblíbila si ji, změna ročního období a konec prázdnin ve mě vyvolaly nutkání změnit design. :-D Potřebovala jsem něco méně rozzářeného, protože i toho sluníčka za okny ubylo a naladit pohodovější, takřka ospalou atmosféru podzimu...:-D No a vzpomněla jsem si na svůj tři roky starý lay, se kterým jsem se tenkrát jen nerada loučila a který se stal po těch letech vlastně jediným, který jsem si uměla představit, že bych nasadila znova. :-) A byla tady ta obrovská výhoda okamžité změny, popisky udělané...no nemohla jsem odolat! :-D Takže jsem na Lesní vílušce provedla pár změn...hlavně co se týče stránky, protože mi už připadala moc dlouhá a zbytečně komplikovaná novinkovým boxíkem. :-) Až tak často vás asi teď bohužel informovat nebudu, jak už jsem psala v minulém článku. :-( Taky jsem celkově redukovala menu tohoto blogu, aby bylo přehlednější a pro vás tak snad i příjemnější. ;-) :-D ;-) Mějte se nádherně, báječně, jako kdybyste pozorovali malou spící vílu...;-) :-) :-)


Všechny ikonky blogových layů...

18. září 2013 v 17:39 | Dincie
Vodní víla...

Vodní vílaChvíli tady nebudu...

15. září 2013 v 15:58 | Dincie |  Moje názory a zážitky
Ahoj! :-) Velká změna. Velké překvapení. Nebudu tady ještě více, než dříve. :-( Patrně budu potřebovat zase nějaký čas na aklimatizování se, abych nový příval seminářů a učitelských nároků zvládla. Mrzí mě to, ale tímpádem to, co se na mém pomyslném seznamu denních aktivit mimo jiné škrtne, je i blog a laye. :-( Neříkám, že se teď na všechny objednávky vykašlu a nové laye uvidíte nejdříve kolem Vánoc, to ne, ale už nebudou přibývat tak často, jako v létě. Mrzí mě to a je mi líto, že se teď uvidíme málo, ale předpokládám, že je to tak těžké pro každého z vás a tudíž řešíte stejný časový problém. :-) Děkuju za pochopení, mějte se nádherně, snad zase brzo ahoj! :-) :-) :-)Vážím si Vaší návštěvy! Ať už jste odkudkoliv...! ;-) :-D ;-)

Flag Counter