Leden 2013

Axel Rudi Pell - Ocean of time

20. ledna 2013 v 15:07 | You Tube, Axel Rudi Pell |  Mix hudby
Moje milovaná a také balada, která mě zaujala a způsobila, že jsem chtěla slyšet i jejich další písničky. :-) Mám k ní už takový nostalgický vztah, je prostě dokonalá a uklidňující...vždycky, když je mi smutno a slyším ji, dodá mi novou energii...:-)

Náš Korálek je stále delší a delší...(je to prostě : "asi jezevčík")

20. ledna 2013 v 14:58 | Dincie |  Moje názory a zážitky
Ahojky! :-) Už dlouho jsem vám nepsala nic o našem rodinném pokladu - lordovi naší domácnosti, vládci místní ulice a právoplatnému pánovi tohoto města, tedy o našem miloučkém Vikískovi. :-D Je neuvěřitelné, jak hodně se změnil a jak běhá ve sněhu! :-D Připomíná mi tu nešťastnou lištičku z Tří oříšků pro Popelku...prostě Vikísek. :-D ...V posledních dnech by bylo všechno těžké, smutné a depresivní, kdybychom ovšem nevlastnili tak obrovský zdroj energie, s kterým je všechno staré zase nové a úplně jiné. :-) Je to jako když se vám otevřou dveře do jiné dimenze a vy nejen, že jste neměli ani ponětí o takovém úžasném světě, ale dokonce vaší mysli zůstaly utajeny i ty dveře! :-D Vtipné. (...)
Začala jsem malovat olejem a je to naprosto báječné. Takovým mým snem je zpodobnit si tu naši lasičku, ale obávám se, že bych to nesvedla. Neustále se barevně mění a všechny odstíny přechází do ještě pestřejších. :-) Já vím, už to není normální, abych z něj byla takhle pořád a stále unešená, ale ono to prostě ani jinak nejde. :-) Má chorobná závislost na tomto malém tvorečkovi vznikla proti mé vůli a jsem moc vděčná, že bráška to poněkud jednotvárné vysvědčení měl...:-D (Mimochodem ho bude mít zase a vtipkuje, že opět nezapomene chtít dalšího psa...) :-D Ale Vikísek je Vikísek. Můžete se na něj dívat celý den a pořád bude na co koukat. :-D Umí už základní povely, jako je lehni - na tom se zasloužil bráška, sedni - umí už celkem dlouho jen díky taťkovi, zůstaň - to je výsledek snažení mojí maličkosti a potom ještě pac, které ho naučila používat jako univerzální platidlo, když chce něco dobrého, mamka. Jde podle toho krásně poznat jak velkou má chuť. :-) Pokud nezměrnou, lehne si a podává obě své krásné pacinky najednou. :-D Slaďoušek. Jenomže...Momentálně nevíme, co ho máme ještě učit, protože nám na druhou stranu připadá škoda nevyužít jeho důmyslnost a chytrost. Nabízí se válení sudů, ale nechceme ho na druhou stranu učit něco, co nebude potřebovat...máte nějaký nápad, co by měl ještě správný a šikovný pejsek umět? :-D :-) ;-)
Vážím si Vaší návštěvy! Ať už jste odkudkoliv...! ;-) :-D ;-)

Flag Counter