Září 2012

Ruka se znamením kříže

27. září 2012 v 17:05 | Dincie |  Básničky
Ahoj! :-) Byla jsem teď nemocná a tak bylo na blog ještě méně času, než mívám obvykle...Vikísek stále roste, jako houba po dešti a dneska jsme s ním byli zase na trošku větší procházce. Postupně to prodlužujeme...:-D ale protože ten náš "Mikísek" miluje jablíčka, stalo se mu dneska poprvé, že v něm narazil na konkurenci...píchla ho včela. Plakal, ale po-té, co mamka vytáhla žihadlo, už se nechal uklidnit bolestným. :-D :-) :-) Teď zrovna spinká...a já jsem se rozhodla, že při této příležitosti přepíšu jednu svou básničku ze chvíle, kdy jsem měla chuť napsat si nějakou epickou, dějovou báseň...a měla jsem tu správnou náladu i inspiraci..., je to trošku delší, ale 29 slok není zase tolik...:-D ...místy možná až zmatkovité, ale snad srozumitelné, Doufám...Je tam trošku otevřený konec, takže kdybyste chtěli...může být pokračování...:-D :-) :-)

Prvňáček nebo miminko? Omyl! Velociraptorek!

16. září 2012 v 20:42 | Dincie |  Moje názory a zážitky
Ahoj! :-) Začala nám škola a s ní bohužel už i spojené semináře. Mám pocit, že je to rok od roku více deprimující nebo si už tak dobře nevzpomínám jak hodně jsem to prožívala minulý rok, že mi ten aktuální vždycky připadá ještě horší...takový malý časový sarkasmus...8-O :-D :-D Ale začali jsme probírat filozofii, biologii člověka...a to mě baví, takže se na to zatím dívám optimisticky. :-) :-) :-) To je asi tak všechno, co mě k tomu napadá, tak to školní konstatování stáhnu. :-D A vrátím se k trošku neobvyklému titulku článku. Nepochybuju, že většina, ne-li všichni z vás už uhodli čeho se bude týkat. Nenápadnou nápovědu máte i v obrázku k článku. Ano, Vikíska. :-DPřemítali jsme, přepočítávali, převedeno na pejskovské roky, je buď ještě miminko, nebo už prý prvňáček, jak uvádí jisté vetinářské stránky. Nevím, ale mezi tímto přemítáním jsem došla k rozhodujícímu názoru. Vzpomínáte si na tu pasáž z druhého dílu Jurského parku, jak poněkud zmenšená skupinka vyděšených hrdinů příběhu za doprovodu stejně vyděšených vojáků probíhala tou vysokou trávou a pro pohled diváka vykukovaly z té čeledi lipnicovité-jurské šlehající ocásky velociraptorků? :-D Tak přesně takhle krásně umí ocásek zkroutit i náš Vikísek a mě to pokaždé naprosto pobaví, protože si na tu dokonalou scénu z Jurského parku vzpomenu...:-D Vlastně to vymyslel taťka a musím vám svěřit, že to sedí jako poklička na hrníček. ;-)
No nic. Mějte se krásně, ahoj, ještě mě čeká spousta layových povinností, kterým bych chtěla v co nejbližší době dostát. Zatím ahoj a příjemný, poklidný začátek nového týdne. Nechť je pondělí dnem lepším, než slovo s ním spojené věští...;-) :-) :-D

Vážím si Vaší návštěvy! Ať už jste odkudkoliv...! ;-) :-D ;-)

Flag Counter