Červen 2011

Prázdniny, prázdniny přicházejí...:D

29. června 2011 v 16:47 | Dincie |  Moje názory a zážitky

Tak. A musím se Vám k něčemu přiznat. Kromě toho, že jsem po delší odmlce zase obměnila "jestlipak si pamatujete?", je tady ještě další věc...:-) ...Mě se zítřejší slavnost konce školního roku už poněkud netýká, narozdíl od mého bráchy. Je skvělé mít prázdiny dřív než on. Ach, jaká já jsem milující sestra...:-D Vysvědčení jsme dostávali dříve a já jsem spokojená. Doopravdy spokojená. Což je u mě nezvyklé...:-D Tímto však upozorňuji své drahé babičky, že jejich naléhání, co jsem dostala, bude opět zbytečné. Prozradím jenom tolik, že jsem fakt spokojená a že ty dny, které jsem místo blogu věnovala škole, k něčemu byly. Lepší už by mohly být jenom samé jedničky...:-D Takže ano, mám vyznamenání...ale víc už nic. Varuji, neptejte se, tohle vám musí bohatě stačit! :D V naší třídě se samozřejmě našli i takoví, kteří se kriticky dívali na své 3 dvojky a prohlašovali, že je to hrozné, jak se zhoršili, pak ale i takoví, kteří slavili postup do dalšího ročníku...:D ...Ale co z tohoto mého vychloubání plyne pro Vás? No, že je Dincie zpět! Zatím jenom na poloviční úvazek, laye jsou taky na řadě, ale pořád to bude mnohem více, než o školním roku. :-D A přeju vám nejen krásné prázdniny, ale také krásné nebo alespoň báječné zítřejší vysvědčení! Pokud jste ho ovšem, už nedostávali dříve! ;-) :-D :D


Petr Muk - Bon soir mademoiselle Paris

29. června 2011 v 14:22 | Petr Muk, You Tube |  Mix hudby
Tak tahle božská, nádherná písnička mi v poslední době hraje pořád v hlavě. :-) Soused nad námi ji hrál na klavír, mamka si ji chtěla poslechnout a ejhle, já si ji zamilovala! :-D Je prostě božská, smutná, plná hořkého zklamání, ale božská! Určitě všichni znáte Bon soir mademoiselle Paris, která je o to lepší v podání Petra Muka...:-)

Tři roky, tři hodiny, tři minuty a tři svíčky na dortu...

14. června 2011 v 0:04 | Dincie |  Ohledně blogu :

Ahojky! :-) Je to zvláštní pocit. Tři roky. Kdybych měla vypsat co všechno se za tu dobu změnilo, byl by to hodně dlouhý článek a to bych musela vynechat změny, které zasáhly mě, Dincii osobně. A už vůbec nezmiňuju změny, které proběhly na blog.cz, ne vždy k lepšímu. Také dost blogerů ukončilo svou činnost, což je mi také líto. Někteří bez rozloučení a bez naděje, že se na blog vrátí, ho zrušili. Pohltil je reálný svět. Někteří po sobě blog alespoň zanechali jako archiv, takže je zde naděje, že se do opuštěného hnízda ptáčátka zase vrátí. Je velká škoda, když si někdo hnízko rozdupe a tím to má najisto. Některé blogy se mi zcela odcizily a já si byla nucela položit otázku proč na jejich blog vlastně ještě pořád chodím? A doufám, že si tutéž otázku nepokládáte u mě...:-D...nemohla bych vám to mít za zlé. Vlastně vymizel i smysl názvu mého blogu - Říše Jil. Nevím, jestli jste to vnímali, ale Jil stále spí věčným spánkem a já ji nehodlám v brzké době budit. Budu si muset přečíst všechny kapitoly a pak znova navázat. Ale také jsou zde blogy, které zůstávají a neopouští můj blog, ačkoliv je v poslední době více než zaneprázdněný. Je téměř prázdný. Ještě, že už se blíží ty prázdniny...:-D Jediná klika. A co dnes tomuto blogu, mému drahému blogísku přeju? Aby měl stále věrné čtenáře, návštěvníky a hodné duše, tak jako doposud, které tady zajdou bez ohledu na to, jestli potřebují hlásnout nebo jestli jsem jim napsala komentář. Tomu se říká nezjištná dobrota a mě vždy jejich návštěva udělá velkou radost. Pak přeju blogáčkovi nebo blogušce, ještě jsem se nerozhodla, :-D aby neztrácel chuť pokračovat, aby měl co nejvíce nových článků a spoustu témat a paliva k další cestě, protože palivo a téma je to, co většině končících blogů chybí. Taky, aby mě nezlobil a poslouchal, když ho otravuju se zkoušením nově ušitých šatů...:-D Ale taky, aby byl tím krásným virtuálním místem, kam se člověk může vypsat, schovat a kde, díky vám, najde pochopení. A ještě mu přeju, abych si pro něj nějaký ten čas vždycky našla i když bude zle, tak jako bylo třeba teď...hodně štěstí blogu a drž se! :-D:-) ;-) ;-)
Axel Rudi Pell - The Temple Of The King

11. června 2011 v 21:13 | You Tube, Axel Rudi Pell... |  Mix hudby

Vyhodnocení hádání 19.

11. června 2011 v 16:00 | Dincie |  Hádejte copak to je???
Ahojky! Tak jsem se po malém váhání rozhodla vyhodnotit hádejte copak to je? ;-) Číslem krásné, už 19.!!! :-D

Je to také z části kvůli mé babičce, která už nemůže vydržet napětí :-D a tak vyhodnocuji, ačkoliv, ano, nikdo neuhodl. Stalo se to, co se stalo v historii hádání jenom jednou. Myslím, že se tenkráte jednalo o hádejte copak to je 4, kdy jsem vás zmátla záclonou. A čím jsem vás zmátka dnes? Na to se budete muset už podívat do celého článku. Mějte se krásně a mimochodem, jsem zase obměnila starý lay, na který si možná (ne) pamatujete...:-D ;-) ;-)Vážím si Vaší návštěvy! Ať už jste odkudkoliv...! ;-) :-D ;-)

Flag Counter