Květen 2011

Jestlipak si ještě pamatujete...?

29. května 2011 v 14:45 | Dincie |  Ohledně blogu :

...Ahoj! Jenom tak z legrace mě napadlo do novinek nahoře přidat i odkaz na nějaký starší lay. Jestlipak si na něj budete ještě pamatovat, něco ve stylu připomínání....Po nějaké době by byl nasazený nový odkaz na nový - starý lay, mimo výjimky, kdy bych nebyla k dispozici...:-D Tak to jenom tak, pro zpestření a zajímavost...A abych nepřebíjela hádání, které zatím nabírá celkem dost zajímavý obrat, tak vás odkazuji ještě o jeden článek zpátky na hádejte copak to je? (19.)


Hádejte copak to je? (19.)

28. května 2011 v 19:45 | Dincie |  Hádejte copak to je???

Ahojky! Tak jsem se odhodlala vám předložit další hádací zkoušku...:-D Už nějakou tu dobu nebyla...a protože ještě pořád nemám dopsanou devátou kapitolu u Kopule do stádia své 100% spokojenosti nebo alespoň 99%, protože 100% to asi nebude nikdy, tak vám předložím alespoň hádání! ;-) Pravidla znáte. Už se pomalu blížíme k slavnému jubilejnímu hádání a to 20., utíká to rychle...:-D Tak vám všem, kteří se zůčastníte, přeju hodně štěstí a pamatujte, že každý kdo uhodne, získá diplomek do hádací sbírky! :-D Tak hádejte copak to je???


Magie noci

17. května 2011 v 21:09 | Dincie |  Laye, které už na blogu byly
...Ahoj! Tak. A už jsem to Ibiškové víle spočítala!
Strašila tady chudák už od 16. ledna...takže jsem se rozhodla, že
přeladím do tmavších barev...a nastupuje nové strašidlo v podobě Magie noci! :-) Teoreticky by se bylo bývalo mohlo jednat o Vílu noci nebo o Noční čarodějničku nebo Půlnoční vílu...záleží na vás...:-)...Tak se na mě prosím nezlobte, že převlékám kabát, ale on už to má blog jako předčasný dárek k blížícím se narozkám...;-) Jinak...za tu dlouhou dobu, co jsem tady nebyla, jsem layovala a nejenom pro sebe. Ale to vy nemáte jak zjistit, že? Nevadí! K tomuto layi jsem zařadila i takovou pěknou změnu v podobě boxíku, který je celý věnovyný Portálu a tudíž layům. Dozvíte se tam, doufám aktuálně, kde který lay je a pokud se povede, tak i odkaz na něj. Jako další novinku vám můžu také nabídnout fakt, že jsem více-méně upravila STOP-STAV objednávek. O tom se zase dočete tady...A završím to asi poděkováním, že se mnou máte tolik trpělivosti a píšete mi tak krásné komentáře! Takže, děkuju mockrát! A budu se snažit dodělat všechny sliby v co nejpříznivějším termínu...;-)

Mám počmárané ruce a nejde to dolů...

7. května 2011 v 17:27 | Dincie |  Moje názory a zážitky

Ano. I u nás bylo poslední zvonění...ano. I na mě zanechalo své následky...:-D Bylo to bezvadné a když už byl člověk ve škole, tak se prostřednictvím oken i dobře bavil. Je to hrozné, ale je to tak. Jak bych mohla odolat a nenapsat vám o tom? Na levém zápěstí mám 8A a na pravém srdíčko a kolečko s tečkou uprostřed...měla jsem kliku, že to odnesly jenom ruce...:D A musím uznat, že plán strategie měli také dobrý, ne-li přímo dokonalý...to se dá ale za 8 a 4 roky pochopit! :-D


Vážím si Vaší návštěvy! Ať už jste odkudkoliv...! ;-) :-D ;-)

Flag Counter