Březen 2011

Za co může lampa...?

21. března 2011 v 19:42 | Dincie |  Jednorázové povídky

Inspirace, ta potvůrka, přichází vždycky z nejneobvyklejších míst a chvílí...to, o čem je moje krátká, jednorázová příhoda, je tomu důkazem. Doufám. Stačí zatahovat žaluzie...a hned vidíte, za co všechno může jedna lampa...;-) Hned jsem dostala chuť si to sem napsat...a podělit se o své myšlenky s vámi...aby jste věděli, co se mi za blbosti honí hlavou...:-D :-D :-D

Pán prstenů 3 - Návrat Dincie

20. března 2011 v 17:58 | Dincie |  Moje názory a zážitky

Ahojky! Tak jsem se téměř ve zdraví vrátila zpátky k vám...do civilizace... :-D Ne, nebylo to tak hrozné...Dnes poprvé mohu napsat (a říci), že to nebylo horší, než minule...:-D...bylo naprosto evidentní, že musel někdo babičce promluvit do duše, protože se fakticky snažila a ani po nás tak moc neřvala...:-D Práce bylo pořád dost (to víte, rodinnný domek je rodinný domek a ještě k tomu se zahradou...), ale už nám alespoň tak moc nestála za zády a průběžně nehodnotila, jak by to udělala ona a jak špatně to děláme my...Dokonce i při jídle nebylo tolik výčitek a nechutných témat, jako obvykle. Sice mě s mou MP3-4 vyhodila do druhého pokoje, protože se jí můj styl hudby nelíbil...ale budiž...to se dá u starší generace pochopit...navíc, když ona v kuse mele a tak by se mohlo stát, že by neměla hlavní slovo...Takže hurá, hurá...jenom, aby jí to co nejdéle vydrželo a my jsme další návštěvu přežili bez porady s psychiatry (jeden by to určitě nezvládl...:-D). Jako vždycky je to o tom, že se prostě musí snažit obě strany, pokud se chtějí spolu častěji vídat a slušně vycházet...což se, jak už jsem jednou psala, tentokrát opravdu stalo a já jsem za to vděčná! :-) :-) :-)


Jezdíte rádi k babičkám ???

16. března 2011 v 14:00 | Dincie |  Ankety

Když už jsem vám objasnila důvod své nepřítomnosti...zajímalo by mě, jak jste na tom vy ??? A jestli je na tom někdo stejně bídně jako já...takže...je tady po batohu další anketa a já bych byla moc ráda, kdyby jste mi v ní zahlasovali, podle toho, jak na tom jste a případný názor připsali do komentářů...jenom doufám, že se ta moje babka bude koukat na Tisíc a jednu noc, aby byl chvíli klid...:-D :-D :-D

Jsem a nejsem...

15. března 2011 v 16:11 | Dincie |  Moje názory a zážitky

Cítíte v tom ten skrytý smysl? :-D Měl by tam být...ačkoliv si to můžete vyložit jak chcete, chci vám dnes s politováním oznámit, že na pár dní odjíždím k mé předrahé babičce. Ano. Všichni tam jednou musíme. A protože u ní nemám přístup k internetu (stále tam trvá doba kamenná :-D), objevím se tady znova teprve až se vrátíme zpátky domů. Chtěli by jste vědět na jak dlouho? No to já taky! Ale snad to nebude tak hrozné. Já osobně tomu říkám : "Daň z prázdnin." a už teď se těším na tu, kteru odvedu z letních, ta bývá nejdelší a proto také nejhorší. Co se dá ale dělat? Doufejme, že se vrátím...v jakém stavu už je jiná věc...:-D Jenom doufám, že z toho, jak je babička milá, nezačnu, dle tématu týdne, hulit...:-D ale ne. Za tohle by mi nestála...! :-D ;-) ;-) Co dodat? Mějte se tady hezky, vzpomínejte na mě v dobrém, spím (jestli se to tak dá nazvat), sladce...u babičky vždycky...Hasta luego! :-D :-D :-DAxel Rudi Pell - Oceans of time

14. března 2011 v 14:34 | You Tube, Axel Rudi Pell... |  Mix hudby
---
Nádherná písnička,...která se mi od této skupiny líbí úplně nejvíce...:-) je to balada, ze které cítím lehkost a vyšší smysl...:-)

Hádejte copak to je? (18.)

12. března 2011 v 23:43 | Dincie |  Hádejte copak to je???


A...po hodně dlouhé době...mě napadlo vám předložit zase nějaké to hádání...vlastně úplně první hádání za rok 2011...:-D A jsem doopravy zvědavá, jak si s tím poradíte...Vítězové mají u mě samozřejmě jako vždycky klikačky a také diplomky...vyhrává každý, kdo uhodne správnou odpověď...nebo si dobře tipne...;-) Tak hádejte copak to je? ;-)

Me gustas tu...

12. března 2011 v 20:08 | Dincie |  Mix hudby
...A zde je ona písnička, která mi pořád hraje v hlavě...od té osudné chvíle, kdy nám ji Španělštinářka pustila...a je to chytlavé...:D a sluníčkové, jako naše Španělštinářka...ještě jsem ji neviděla se mračit...:D Text písničky je asi více méně následující :


Pár ztracených veršů...

12. března 2011 v 19:41 | Dincie |  Básničky

Tak. Konečně jsem se probudila ze zimního spánku...:-D On teď v poslední době stejně převládal pocit, že nic nestíhám...ale snad to už bude lepší...každopádně teď vyšly prázdniny i na nás a po těžce oddřeném týdnu plném písemek je zase chvíli klid...:-) To by jeden nevěřil kolik se jich dá za týden napsat...No...ale abych se dostala k titulu článku. Procházela jsem svým poznámkovým sešitem a narazila na pár jednoslokových veršů...a tak jich do blogu pár zveřejním...Většinou jsou poněkud depresivní, ale zjistila jsem, že ty se lépe píšou...:-D Hm...Pořád mi hravě v hlavě jedna španělská písnička...Vážím si Vaší návštěvy! Ať už jste odkudkoliv...! ;-) :-D ;-)

Flag Counter