Leden 2011

Naděje, jež nikdy nepřišla...

20. ledna 2011 v 15:33 | Dincie |  Básničky
Ibišková víla - Avatar 6

Hola hej...:-) Tak jste mě s baťůžkem někteří překvapili...:-D Ono hodně udělala i přítomnost té osoby, s tou něco kupovat je prostě vždycky zážitek! :-)
A dneska se vám svěřím s takovou malou básničkou, která vznikla opět díky Kopuli, ale už jsem ji tam nechtěla cpát, aby chudák David pořád jenom nečetl básničky...:-D Tak je tady jenom tak samostatně...a snad brzo dopíšu i osmou kapitolu...:-D Mějte se krásně, nechť vás na každém kroku provází naděje...:-)

Ibišková víla - předělovačka 2

Anketa na téma : "batoh"

19. ledna 2011 v 20:23 | Dincie |  Ankety
Ibišková víla - Avatar 12

Hm...opět mě zaujalo originální téma týdne...příští týden bude zřejmě matematika. Ale chtěla jsem se vás na něco zeptat. Respektive vytvořit takovou malou anketku na zvláštní téma. Otázka zní : "Myslíte si, že je normální si v obchodě zkoušet batoh?" Abych vám to vysvětlila. Mám s nejmenovaným členem rodiny spor. Tvrdí totiž, že je normální si při kupování batohu v supermarketu batoh nasadit na záda a zkoušet si ho pěkně vesele před všema nakupujícíma lidma, kterých bylo více než máku...V čem bude spočívat změna by mě zajímalo. Ono jde i o můj věk, kdyby to bylo do první třídy, tak neřeknu...Myslím, že je spíše hlavní se podívat jestli jsou v pořádku popruhy, kapsy, zipy atd, ale co poznám na prázdném batohu na zádech teda netuším. Leda do něj v rámci zkoušky nastrkat nějaké zboží z regálů...to už se ale poněkud přibližuje k nařčení z krádeže...a mé zkoušení batohu by taky mohlo skončit jinde. Úplně se vidím, jak prchám po marketu se zátěží v podobě nacpaného batohu, přeskakuju regály a mám ochranku v zádech. Takže by mě opravdu zajímal váš názor. A budete moc hodní, když mi hlásnete v anketce...;-) Mějte se krásně a opatrujte si batohy, aby jste nemuseli kupovat nové!...:-D ...:-D ... :-)
Ps. Pokud vás napadne jiná odpověď, tak mi ji prosím napište do komentářů...;-)

Ibišková víla - předělovačka 2

Ibišková (červánková) víla

16. ledna 2011 v 21:52 | Dincie |  Laye, které už na blogu byly
Ibišková víla - Avatar 9

Ahojky! :-) Konečně jsem téměř po půl roce vyměnila výchozí lay...:-D A kdo jiný, než další víluška by to měl být? :-D Tentokrát je to víla Ibišková (červánková), která tady zase nějaký ten půlrok zůstane...:-D Upravila jsem si konečně i blogové záležitosti a rubriky, aby byly fit do nového roku...:-D Jako obvykle jsem vycházela z té slečny na avataru, která se mi hrozně moc líbila a tak jsem neodolala a pasovala ji na další vílušku do kolekce...a taky sbírky! :-D Vím, že jsem původně psala o strašlivé zimní víle, ale okolnosti nepřejou tomu, abych nasadila zimu, když tady ten lay bude minimálně do května...:-D Jak už to tak znám a jak už to tak v poslední době bývá...:-D Tak snad příští zimu...:-D Bylo pro mě těžké loučit se s lesní víluškou, ale už to změnu chtělo a doufám, že to nebude pro vaše oko změna k horšímu...;-) Však ona se určitě nebude jistým osobám líbit jistá holčičí barevná kombinace růžové a žluté...8-O Hm...možná bude příště něco tmavšího...ale depresivní barvy rozhodně mít na blogu nemusím. Deprese je v životě už tak dost a dost...8-O A já jsem v podstatě optimistický realista...:-D
Ibišková víla - předělovačka 2

Kopule - 6. kapitola

10. ledna 2011 v 14:42 | Dincie |  Kopule
Víluška - avatar 4

Ahoj! :-) Trošku mě lákalo téma týdne, protože paranormální jevy se naší rodiny poctivě drží a vždycky držely! :-) Počínaje skřety, kteří nám kradou věci a pak je vracejí na ta nejhloupější místa, čímž z nás pokaždé dělají idioty, přes duchy, kteří nás pravidelně navštěvují, kolem záhad bermudských trojúhelníků až po věštecké schopnosti moji mamky...:-) Posuďte sami, to by stačilo na pěkné Sci-Fi a to ještě nemluvím o dalších a dalších...:-D Hm...Pomalu už podle plánuju, že pošlu Vílušku pryč, ale nějak to zatím nevychází a už jsem si na nic asi moc zvykla...:-D  Věřili by jste, že je tady už od konce září? :-D No nic...dneska jsem vyšetřila chvilku času pro to moje Sci- fi - Kopuli a dopsala sedmou kapitolu...a tak vám dneska předložím šestou...:-) Mějte se krásně a všechno nejlepší a nejbáječnější do dalšího týdne! :-)

Víluška - předělovačka do textu


Vážím si Vaší návštěvy! Ať už jste odkudkoliv...! ;-) :-D ;-)

Flag Counter