Duben 2010

Lay na přání - Anime II.

25. dubna 2010 v 21:16 | Dincie |  Laye na přání a do zásoby z mých manekýnek...
Anime - avatar 3

Achoj!  Tak po dlouhé době přidávám nový článek. Letos se mi ten duben nějak táhne a čím dál tím víc uzlíkuje...mno...  Ale co se dá dělat, že? Nic...takže je tady nový lay na přání pro J.K. neboli - LoLo...  Téma bylo Anime, barva libovolná a tak jsem trochu popustila uzdu své fantazii...a jak to nakonec dopadlo se můžete kouknout tady...


Anime - předělovačka 2

Lay na přání - Fantasy

21. dubna 2010 v 22:06 | Dincie |  Laye na přání a do zásoby z mých manekýnek...
Fantasy

Achoj!  ...Konečně jsem vyrobila lay na přání pro Lucku...  Téma bylo fantasy - jednorožec a anděl, barva měla být červená... ....A jak jsem to nakonec spojila dohromady se můžete kouknout tady...   


Fantasy - předělovačka

Hádejte copak to je? (10)

18. dubna 2010 v 19:21 | Dincie |  Hádejte copak to je???
Dafne - lemovka 19


Achoj!  Takže je tady po dlouhé době zase nějaké to hádání...   ...A každý, kdo to uhodne, má u mě diplomek!  Tak hádejte copak to je?


Lay na přání - Anime

16. dubna 2010 v 23:00 | Dincie |  Laye na přání a do zásoby z mých manekýnek...
Anime - avatar 2

Achoj!  Udělala jsem lay na přání pro NeKo-PrinCesS...  Téma bylo Anime, barva fialová a zaměření vlevo...to byl celkem oříšek - hlavně to nastavování... ... a jak to nakonec dopadlo se můžete podívat na mojí druhé manekýnce tady...  A postupně začínám uvažovat o tom, že se v mezičase vrátí na hlavní stránku manekýnky Stmívání
- pokaždé v jiném odstínu...  Takže...to jen tak pro zajímavost...  Mějte se fialkově - achoj!


Anime - předělovačka

Lay na přání - Stmívání

10. dubna 2010 v 0:27 | Dincie |  Laye na přání a do zásoby z mých manekýnek...
Stmívání - avatar

Achoj!  Dneska jsem tak nějak smutná, mám k tomu hned dva důvody najednou. Jedním z nich je, že jsem musela zrušit dopředu plánované setkání s Hannah, na které jsem se moc těšila...ale jinak to nešlo...  A to je ten druhý důvod...  Takže....abych si udělala alespoň trochu radost, vrhla jsem se na výrobu laye na přání pro Amyyyynku...téma bylo Dakota Fanning a Kristen Stewart...  A jak jsem to nakonec udělala se můžete kouknout tady...Mimochodem, nevím si rady s barvou. Nemůžu se rozhodnout, takže jsem to nechala na ní, ale zajímalo by mě, která se nejvíce líbí vám...?


Stmívání


Vypekl vás někdo na Apríla?

5. dubna 2010 v 13:29 | Dincie |  Ankety
Sluneční princezna - avatar 6

U nás se toho letos ujal brácha a to náramně! Podařilo se mu napálit mamku i taťku, ale mě nenapálil...A tak jsme se rozhodli, že společně napálíme bráchu. Odpojíme mu jeho oblíbený program v telce u kterého sedí od rána do večera...zpočátku to vycházelo, ale pak se projevil nesoulad našeho týmu. Já jsem byla moc nepřirozená a taťka nedokázal bráchu zabavit dostatečně dlouho...a nakonec si brácha zahrál na Sherlocka Holmese a dle našich chyb spustil hloubkovou analýzu....Nenechal se prostě nachytat... Naštěstí jsme si to potom vynahradili na babičce, ke které jsme přijeli o den dřív...a pěkně nečekaně!  Naštětí je to babička, které nevadí nečekané návštěvy a byla by nejradši, kdyby jsme tam byli pořád!
Takže já hlasuju pro : Chtěl, ale nepovedlo se...  A jak jste si Apríla užili vy?

Sluneční princezna - předělovačka 5

Diplom pro Labandu

5. dubna 2010 v 12:46 | Dincie
 Labanda mi nedávno udělala krásný diplomek za spřátelení a já bych jí to dneska chtěla oplatit.... Takže jsem jí vyrobila taky jeden... Psala, že si hrozně ráda hraje s obrázky a já to mám přesně stejně!  Obrázky jsou prostě obrázky!!!


Pro Labandu

Lay na přání pro Angi

5. dubna 2010 v 12:42 | Dincie |  Laye na přání a do zásoby z mých manekýnek...
Avatar - Angi

Achoj!  Udělala jsem další lay na přání pro Angi...
Mělo to být i z jejích krásných obrázků a jak jsem dopadla se můžete podívat tady...

Angi - předělovačka

Diplom a klikačka - animačka od Labandy

3. dubna 2010 v 18:44 | Dincie

Achoj!  Konečně jsem se vrátila z "bezvadné", "dobrovolné" a téměř nekonečné "klidné" dovolené... Ale přežila jsem to (sice jen tak tak, ale přece...) a tak se zase vrhám po hlavě do blogování!  Máte radost?  Já rozhodně mám, mám a ještě jednou mám!!!  ...A čekalo tady na mě překvapení v podobě vašich krásných komentářů, přání k Velikonocům a dokonce i jeden diplom a jedna klikačka - animačka od Labandy!  Takže děkuju moc všem, kteří tady zavítali, ještě více těm, kteří mi napsali a nejvíce Labandě, která mě i podarovala!
Sluneční princezna - předělovačka 6


Od Labandy :

Klikačka - animačka od Labandy


Diplom od Labandy


Vážím si Vaší návštěvy! Ať už jste odkudkoliv...! ;-) :-D ;-)

Flag Counter